Sort by
  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The School for Good and Evil

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Lady Chatterley's Lover

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Andy Warhol Diaries

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Moonfall

  • Fire of Love

  • The Princess

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Encanto

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Earwig

    ★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★½

  • Parallel Mothers

  • Candyman

  • Belle

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Anaïs in Love

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Pray Away

  • Who We Are: A Chronicle of Racism in America

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Black Art: In the Absence of Light

  • Flee

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Dave Not Coming Back

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Ammonite

    ★★★½

  • The World to Come

  • Summerland

    ★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • The Way Back

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • The Nowhere Inn

    ★★★

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★