Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

  • Sing 2

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½