• Iris

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Thunder Force

  • Testament

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Ten Commandments

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Violet

    ★★★½

  • Paul Dood’s Deadly Lunch Break

    ★★★½

  • Sound of Violence

  • Swan Song

    ★★★½

  • The Hunt For Planet B

    ★★★½

  • Mau

    ★★

  • Alone Together.

    ★★★

  • The Spine of Night

    ★★★½

  • The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson

    ★½