sarah <3 has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fun Mom Dinner

Fun Mom Dinner

2017
×
★★
Edit this entry  
19
Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2: The Final Jam

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Camp Rock

Camp Rock

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Proposal

The Proposal

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bad Genius

Bad Genius

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★★
Read the review Edit this entry