YI JIAN has logged 16 entries for films during September 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Wailing

The Wailing

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Duel

Duel

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Killers

Killers

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
You're Next

You're Next

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Shallows

The Shallows

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Good, The Bad, The Weird

The Good, The Bad, The Weird

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Eden and After

Eden and After

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
High-Rise

High-Rise

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Legend

Legend

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Bad Sleep Well

The Bad Sleep Well

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry