Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Swimmers

    ★★

  • Bros

    ★★

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Single All the Way

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Annette

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Photograph

    ★★½

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Mrs. Fletcher

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Years and Years

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Teen Spirit

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Climax

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Molly's Game

    ★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Girls Trip

    ★★★★★

  • The Beguiled

    ★★★½