Sort by
  • Saw X

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Memory

    ★★½

  • The Contestant

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★½

  • Hit Man

    ★★★½

  • Aggro Dr1ft

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★½

  • Global Pursuit

    ½

  • Aporia

  • Lovely, Dark, and Deep

    ★½

  • Bird Hostage

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Concierge

    ★★½

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Close Your Eyes

    ★★★½

  • The Settlers

    ★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Robot Dreams

    ★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • Four Daughters

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Raging Grace

  • Satan Wants You

    ★★★½

  • A Disturbance in the Force: How the Star Wars Holiday Special Happened

    ★★★

  • Late Night with the Devil

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

  • Cade: The Tortured Crossing

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • #Manhole

    ★½

  • Jackals & Fireflies

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Mutt

    ★½

  • Last Things

    ★★★½

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

  • Girl

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Kokomo City

    ★★★★

  • The Eternal Memory

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★½

  • Divinity

    ★★★

  • Mad Cats

    ★★½

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Heroic

    ★★★½

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★