Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • False Positive

    ★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Education

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★