• The Haunting of Sharon Tate

    The Haunting of Sharon Tate

    ★★★★½

    Tarantino needs to BTFO!!!!! This is how you honor Sharon Tate!

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★★

    If you think about it, we're all children of Boltok the Rapist

  • #Alive

    #Alive

    ½

    This movie made me wish I was #Dead. Can't wait for r/movies to call this an "underrated gem".

  • Great Teacher Onizuka

    Great Teacher Onizuka

    ★★★★½

    While rewatching this, it occurred to me why this was one of my favorite shows; it's mainly because of how relatable the character of Onizuka is. I too am a 22 year old "bachelor" who is trying to overcome a troubled past, while simultaneously trying to hook-up with high school girls (of legal age of course) and teachers.

  • Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious

    Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious

    ★★★★★

    Jean-Luc Godard Wishes

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★

    You know, I'm something of a gaijin myself 😏😏😏

  • 2 Fast 2 Furious

    2 Fast 2 Furious

    ★★

    Come for the Race Wars, stay for the HOASIS

  • China Girl

    China Girl

    ★½

    HE'S ITALIAN. SHE'S CHINESE. 🤣🤣🤣🤣

  • Death Bell

    Death Bell

    ★½

    can't believe they made a documentary about Simpreme-chun days as a teacher :jerrywut:

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★★½

    The only thing more scarier then this film was my internet connection during the stream.

  • Gook

    Gook

    ★★½

    damn, i can't believe they named this after Supreme

  • Meetin' WA

    Meetin' WA

    ★½

    Decided to make this my yearly Shitturd film since I don't think I have the patience to watch Shitturd jack himself off for more then an hour. Sadly this is just another bland attempt by Shitturd to showcase his intellectual superiority, this time by trying to undermine whatever Woody Allen is saying.

    Also, it's safe to say that Shitturd fans are the Trump supporters of the film world after reading the popular reviews for this.