Sort by

Yonatan has logged 122 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Ethiopiques: Revolt of the Soul

Ethiopiques: Revolt of the Soul

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
29
The Flash

The Flash

2023
×
★★★★
Edit this entry  
28
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★
Edit this entry  
10
Cradle 2 the Grave

Cradle 2 the Grave

2003
×
★★★½
Edit this entry  
10
Blade

Blade

1998
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Haunted Mansion

The Haunted Mansion

2003
×
★★★
Edit this entry  
09
Edison

Edison

2005
×
★★★
Edit this entry  
09
Biker Boyz

Biker Boyz

2003
×
★★★
Edit this entry  
09
Deliver Us from Eva

Deliver Us from Eva

2003
×
★★★½
Edit this entry  
08
Witness for the Prosecution

Witness for the Prosecution

1957
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Grimsby

Grimsby

2016
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Watch

The Watch

2012
×
★★★½
Edit this entry  
06
God Is a Bullet

God Is a Bullet

2023
×
★★★★
Edit this entry  
06
Fall

Fall

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Where the Wild Things Are

Where the Wild Things Are

2009
×
★★★
Edit this entry  
06
Reptile

Reptile

2023
×
★★★½
Edit this entry  
06
Ginger Snaps

Ginger Snaps

2000
×
★★★★
Edit this entry  
05
Mama

Mama

2013
×
★★★½
Edit this entry  
05
Birds

Birds

1968
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Champ

The Champ

1979
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Sheena

Sheena

1984
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Nest

The Nest

2020
×
★★★½
Edit this entry  
04
Cobweb

Cobweb

2023
×
★★★½
Edit this entry  
04
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
★★★½
Edit this entry  
03
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Shaolin Soccer

Shaolin Soccer

2001
×
★★★★
Edit this entry  
01
Vertical Limit

Vertical Limit

2000
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★½
Edit this entry  
01
Unforgiven

Unforgiven

1992
×
★★★½
Edit this entry  
01
Drowning Mona

Drowning Mona

2000
×
★★★
Edit this entry  
01
Love

Love

2015
×
★★★
Edit this entry  
01
Bad

Bad

1987
×
★★★½
Edit this entry  
01
I Give It a Year

I Give It a Year

2013
×
★★★½
Edit this entry  
01
Any Given Sunday

Any Given Sunday

1999
×
★★★½
Edit this entry  
01
Something's Gotta Give

Something's Gotta Give

2003
×
★★★½
Edit this entry  
01
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★½
Edit this entry  
01
Agent Cody Banks 2: Destination London

Agent Cody Banks 2: Destination London

2004
×
★★★
Edit this entry  
01
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★½
Edit this entry  
01
No Escape

No Escape

1994
×
★★★½
Edit this entry  
28
The Iceman

The Iceman

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Glass

Glass

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Alpha

Alpha

2018
×
★★★★
Edit this entry  
25
Bolt

Bolt

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Mulan

Mulan

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
Three

Three

2005
×
★★★½
Edit this entry