Sort by

Yonatan has logged 33 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Iceman

The Iceman

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Glass

Glass

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Alpha

Alpha

2018
×
★★★★
Edit this entry  
25
Bolt

Bolt

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Mulan

Mulan

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
Three

Three

2005
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Crowded Room

The Crowded Room

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Keletat

Keletat

2016
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Wretched

The Wretched

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★
Edit this entry  
18
Madagascar

Madagascar

2005
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Z for Zachariah

Z for Zachariah

2015
×
★★★½
Edit this entry  
16
Alpha

Alpha

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Are You My Groot?

Are You My Groot?

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
09
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Arctic Dogs

Arctic Dogs

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
09
At First Sight

At First Sight

1999
×
★★★★
Edit this entry  
07
Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
Hijack

Hijack

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Cobweb

Cobweb

2023
×
★★★½
Edit this entry  
06
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
06
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Edit this entry  
05
Jack the Giant Slayer

Jack the Giant Slayer

2013
×
★★★½
Edit this entry  
02
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Angel Eyes

Angel Eyes

2001
×
★★★½
Edit this entry  
02
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★
Edit this entry  
02
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★½
Edit this entry  
01
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★★
Edit this entry