Sort by

Justin has logged 34 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mascots

Mascots

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
For Your Consideration

For Your Consideration

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Library That Dolly Built

The Library That Dolly Built

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Osmosis Jones

Osmosis Jones

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Be Kind Rewind

Be Kind Rewind

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Blade: Trinity

Blade: Trinity

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Adventures in Babysitting

Adventures in Babysitting

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur

Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Half Baked

Half Baked

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Blade II

Blade II

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Cloudy with a Chance of Meatballs

Cloudy with a Chance of Meatballs

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Simpsons Movie

The Simpsons Movie

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Mighty Wind

A Mighty Wind

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Metal Lords

Metal Lords

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Scooby-Doo! Music of the Vampire

Scooby-Doo! Music of the Vampire

2012
×
Read the review Edit this entry  
11
Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Blade

Blade

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Julie & Julia

Julie & Julia

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Waiting for Guffman

Waiting for Guffman

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Bubble

The Bubble

2022
×
★½
Read the review Edit this entry