• Unpregnant

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Sam Jay: 3 in the Morning

    ★½

  • Black Is King

    ★★★★½

  • Hamilton

  • 8:46

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • The Half of It

    ★★★

  • Call Center Blues

  • Hiplet: Because We Can

  • Still Wylde

  • The Voice in Your Head

  • Face to Face Time

  • Runon

  • Waffle

  • A Period Piece

  • TFW No GF

  • Middleditch & Schwartz

  • Soft

  • Tigertail

    ★★

  • Father Of The Bride

  • Uncorked

    ★★½

  • Single

  • Modern Whore

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Broken Bird

  • Emma.

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • The Nowhere Inn

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Betye Saar: Taking Care of Business

  • Wake Up

  • Boys State

    ★★★★

  • Miss Americana

  • Blocks

  • Dirty

  • Basic

  • Underwater

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Bombshell

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Dark Waters

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Mizuko

  • Frozen II

    ★★★

  • Vert

  • Figurant

  • Affurmative Action

  • See You Next Time

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Transparent: Musicale Finale

  • Tall Girl

    ½

  • National Theatre Live: Fleabag

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Daddio

  • No Crying At The Dinner Table

  • Hustlers

    ★★★½

  • Reminiscences of the Green Revolution

  • Ema

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • The Two Popes

    ★★★