Sort by
  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • It

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Split

    ★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Gone Girl

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Prisoners

    ★★★★½

  • Snowpiercer

    ★★★½

  • Man of Steel

    ★★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★½

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Warrior

    ★★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★