Sort by
  • This Place Rules

    ★★★★

  • Woooooo! Becoming Ric Flair

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Welcome to Chippendales

  • AEW Full Gear

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • The Watcher

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • AEW All Out

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Deck of Cards

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Baby Oopsie: Murder Dolls

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • AEW x NJPW Forbidden Door

    ★★★★½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • WWE WrestleMania 38 - Sunday

  • WWE WrestleMania 38 - Saturday

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★