RSS feed for Andrew

Andrew has logged 19 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
★½
Edit this entry  
24
The Town That Dreaded Sundown

The Town That Dreaded Sundown

1976
×
★½
Edit this entry  
21
Outsourced

Outsourced

2006
×
★½
Edit this entry  
18
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★½
Edit this entry  
28
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★½
Edit this entry  
19
Seven in Heaven

Seven in Heaven

2018
×
★½
Edit this entry  
30
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★½
Edit this entry  
05
Tully

Tully

2018
×
★½
Edit this entry  
07
Longbox Breakup

Longbox Breakup

2018
×
★½
Edit this entry  
22
Runaway Jury

Runaway Jury

2003
×
★½
Edit this entry  
05
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★½
Edit this entry  
04
Carrotblanca

Carrotblanca

1995
×
★½
Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

1978
×
★½
Edit this entry  
31
Death Note

Death Note

2017
×
★½
Edit this entry  
23
God's Not Dead

God's Not Dead

2014
×
★½
Edit this entry  
22
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★½
Edit this entry  
03
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
★½
Edit this entry  
22
Jagga Jasoos

Jagga Jasoos

2017
×
★½
Edit this entry  
05
I, Daniel Blake

I, Daniel Blake

2016
×
★½
Edit this entry