RSS feed for Morgana

Morgana has logged 12 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Dolls

Dolls

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★
Edit this entry  
14
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
mother!

mother!

2017
×
★★
Edit this entry  
26
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★
Edit this entry  
23
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
It Follows

It Follows

2014
×
★★
Edit this entry  
19
Game Night

Game Night

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★
Edit this entry  
02
Concealed Colors of the Copse

Concealed Colors of the Copse

2017
×
★★
Edit this entry