yungdomcobb has logged 12 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
True Grit

True Grit

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tully

Tully

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Closet Monster

Closet Monster

2015
×
Read the review Edit this entry  
14
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry