• If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Bath Tub

  • The Lovebirds

    ★★

  • Scoob!

  • Capone

    ★½

  • Rhubarb

  • The Half of It

    ★★★

  • Hollywood

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Extraction

    ★★

  • Kapaemahu

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★½

  • Tigertail

    ★★★½

  • Date Night

    ★★★

  • I Still Believe

    ★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★½

  • Bloodshot

    ★½

  • Thappad

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • Fantasy Island

  • Project Dreams - How to Build Mazinger Z's Hangar

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

    ★★★

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Relic

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Our 30-Minute Sessions

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • Cuties

    ★★

  • The Turning

    ★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • My Spy

    ★½

  • Underwater

    ★★½

  • The Grudge

    ★½

  • Dolittle

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Snowbrawl

  • Primal: Tales of Savagery

    ★★★★

  • Hell Girl

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • One Night

    ★★★★

  • Sumikkogurashi: Good To Be In The Corner

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Midway

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

  • 21 Bridges

    ★★

  • The Scarecrow

    ★★★

  • The Jesus Rolls

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★