• Underworld: Awakening

    ★½

  • Burlesque

    ★½

  • Astro Boy

    ★½

  • Hot Summer Nights

    ★½

  • The Warrior's Way

    ★½

  • Ride Along

    ★½

  • Mohenjo Daro

    ★½

  • Evan Almighty

    ★½

  • Cats

    ★½

  • Good Boys

    ★½

  • The Tourist

    ★½

  • Clash of the Titans

    ★½

  • King Arthur

    ★½

  • Mixed Nuts

    ★½

  • Bewitched

    ★½

  • Rumor Has It...

    ★½

  • Alex & Emma

    ★½

  • After the Dark

    ★½