• Bella

    ★★

  • Saint Maud

    ★★

  • Black Widow

    ★★

  • The Ritual

    ★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★

  • Sanju

    ★★

  • Padmaavat

    ★★

  • I, Robot

    ★★

  • Knowing

    ★★

  • Law Abiding Citizen

    ★★

  • The Fate of the Furious

    ★★

  • Sophie's Revenge

    ★★

  • My Lucky Star

    ★★

  • Museum

    ★★

  • Ae Dil Hai Mushkil

    ★★

  • Kabhi Alvida Naa Kehna

    ★★

  • Panipat

    ★★

  • Fan

    ★★