• Watchmen

    ★★★½

  • Kapoor & Sons

    ★★★½

  • Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga

    ★★★½

  • Piku

    ★★★½

  • Kahaani

    ★★★½

  • Queen

    ★★★½

  • Gully Boy

    ★★★½

  • Andhadhun

    ★★★½

  • The Fountain

    ★★★½

  • A Day's Pleasure

    ★★★½

  • The Trial of Joan of Arc

    ★★★½

  • Bad Boys II

    ★★★½

  • Twilight Q

    ★★★½

  • Cloudy with a Chance of Meatballs

    ★★★½

  • Drive

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Batman & Robin

    ★★★½

  • Aśoka

    ★★★½