• Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Thappad

    ★★★

  • Jab We Met

    ★★★

  • Bajirao Mastani

    ★★★

  • Barfi!

    ★★★

  • The Immigrant

    ★★★

  • Pleasantville

    ★★★

  • Friday

    ★★★

  • Aligarh

    ★★★

  • Mohabbatein

    ★★★

  • Dil To Pagal Hai

    ★★★

  • Kuch Kuch Hota Hai

    ★★★

  • Kabhi Khushi Kabhie Gham

    ★★★

  • Main Hoon Na

    ★★★

  • OK Kanmani

    ★★★

  • Guru

    ★★★

  • Hotel Transylvania

    ★★★