Sort by
  • AP Dhillon: First of a Kind

    ★★★½

  • OMG 2

    ★★½

  • Heart of Stone

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Lust Stories 2

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Bloody Daddy

    ★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Sirf Ek Bandaa Kaafi Hai

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Gaslight

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • The Tutor

    ★★½

  • Chor Nikal Ke Bhaga

    ★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Abhishek Upmanyu: Jealous of Sabziwala

    ★★★

  • Reality

    ★★

  • Fursat

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Kuttey

    ★★★

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ½

  • Kaleidoscope

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • CAT

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • An Action Hero

    ★★★½

  • India Lockdown

    ★★★½

  • Zakir Khan: Tathastu

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Bhediya

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Qala

    ★★★

  • Drishyam 2

    ★★★½

  • Almost Pyaar with DJ Mohabbat

    ★★★

  • Stalled

    ★★★★

  • Mukundan Unni Associates™

    ★★★½

  • Monica, O My Darling

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★

  • Mili

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Phone Bhoot

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Doctor G

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★½