Sort by
  • Interface

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Ambulance

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Bubble

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Interface Part II

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Yasuke

  • North Hollywood

    ★★★

  • Save Ralph

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Two Distant Strangers

    ½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

  • Red, White and Blue

  • We Are Who We Are

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Photograph

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • A Fall from Grace

    ★★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • Sick Boys Die Alone

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★★½

  • Ad Astra

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Interface: Part I

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Vinland Saga

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Weathering with You

    ★★★★