Sort by
  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • I'll Crush Y'all

    ★★★

  • Mop

  • Your Lucky Day

    ★★★½

  • There's Something in the Barn

    ★★½

  • Drizzle in Johnson

    ★★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • End Zone

  • The Sacrifice Game

    ★½

  • Concrete Utopia

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Fetal Position

  • River

    ★★★★½

  • Some Day All This Will Be Yours

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

    ★½

  • Sleep

    ★★★★

  • Riddle of Fire

    ★★★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Lo-Tech Reality

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Divinity

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • VHS Tape Replaced

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • *666

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Hot Potato-We Give Thee Knowledge

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½