Sort by
  • Friday the 13th Part VII: The New Blood

    ★★½

  • Wish Upon a Star

    ★★★★★

  • Cop Land

    ★★★★★

  • Buffalo '66

    ★★★★

  • Cruel Intentions

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Best in Show

    ★★★★★

  • The Rum Diary

    ★½

  • In Good Company

    ★★★

  • Gemini

    ★★½

  • Machete Kills

  • Flowers in the Attic

    ★★½

  • Private Lessons

    ★★½

  • Howling II: Stirba - Werewolf Bitch

    ★½

  • Elle

    ★★★★

  • The Fourth Kind

    ½

  • Fatal Attraction

    ★★★½

  • Starfish

    ★★★