Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Aftermath

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Old

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Death of Me

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • Host

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Deca-Dence

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Behind You

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Devs

  • Alone

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½