Sort by
  • Cocaine Bear

  • Cat Daddies

    ★★★

  • Lou

    ★★½

  • Escape from Kabul

    ★★★½

  • The U.S. and the Holocaust

    ★★★★

  • Heathers: The Musical

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • They Want Me Gone

    ★★★

  • The Bad Seed Returns

    ★★★

  • Favorite Daughter

    ★★★★

  • Low Life

    ★★★

  • Stay on Board: The Leo Baker Story

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Sushi Noh

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Devil Put the Coal in the Ground

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Dooley Does Murder

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Dildo

    ★★★

  • The Ladies

    ★★★

  • The Paranormal Communicator

    ★★★

  • House of Darkness

    ★★★

  • Unconventional

    ★★½

  • Lollygag

    ★★★★½

  • Ele of the Dark

    ★★★★

  • Así en la tierra como en el cielo

    ★★★

  • Perennial

    ★★½

  • Piercing

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Two Heads Two Ways

    ★★

  • S1NGULAR

    ★★

  • Prittyboi

    ★★★

  • The Bower

    ★★★★

  • Top Bottom Top

    ★★★★

  • Firecracker

    ★★★½

  • Regret to Inform You

    ★★★★

  • Catalina

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★½

  • Nikki Glaser: Good Clean Filth

    ★★★

  • Linh, Magic Powder

    ★★½

  • Anything's Possible

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Vulveeta

    ★★★

  • Chocolate Milk

    ★★

  • Lucky Fish

    ★★★★

  • CANS Can't Stand

    ★★★½

  • A Run for More

    ★★★

  • Blue Hour

    ★★★★

  • Cock N' Bull 3

    ★★★½

  • Uýra: The Rising Forest

    ★★★

  • Hey Man

    ★★★½

  • Foreign Uncle

    ★★★★½

  • Jon Stewart: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Edvard Takes a Lover

    ★★★★

  • Rex Ray: A Portrait

    ★★½

  • Mind Over Murder

    ★★★★

  • Hello My Name Is Sarah

    ★★★½

  • Code Switch

    ★★

  • Bi the Way

    ★★★½

  • Valentine

    ★★★½

  • All Kinds of Love

    ★★½

  • Grindr Baby

    ★★★½

  • John Leguizamo Live at Rikers with Special Appearance

  • Love, Barbara

    ★★★½

  • Revelations.

    ★★½

  • The Rebellious Life of Mrs. Rosa Parks

    ★★★½