Sort by

ZacharyPaul has logged 30 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
ATM

ATM

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spiral

Spiral

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Demon Wind

Demon Wind

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Jack Frost

Jack Frost

1997
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Sole Survivor

Sole Survivor

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Blood Rage

Blood Rage

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Life 2.0

Life 2.0

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Dead Next Door

The Dead Next Door

1989
×
★★★
Edit this entry  
21
Night Life

Night Life

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Doc of the Dead

Doc of the Dead

2014
×
★★½
Edit this entry  
19
Nerdgasm

Nerdgasm

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Gamemaster

Gamemaster

2020
×
★★★
Edit this entry  
18
Console Wars

Console Wars

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Not for Resale

Not for Resale

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
The People vs. George Lucas

The People vs. George Lucas

2010
×
★★★
Edit this entry  
16
Narrowsburg

Narrowsburg

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cheerleader Camp

Cheerleader Camp

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Rest in Pieces

Rest in Pieces

1987
×
★★
Edit this entry  
11
Necromancer

Necromancer

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Island Of Blood

Island Of Blood

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Day of the Dead

Day of the Dead

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Birth of the Living Dead

Birth of the Living Dead

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Black Cat

The Black Cat

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Halloween: 25 Years of Terror

Halloween: 25 Years of Terror

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
This Film Is Not Yet Rated

This Film Is Not Yet Rated

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry