Sort by

Zach Gilbert has logged 57 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Lamb

Lamb

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Addams Family 2

The Addams Family 2

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Charlotte

Charlotte

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mass

Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Mass

Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Kate

Kate

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Starling

The Starling

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Electrical Life of Louis Wain

The Electrical Life of Louis Wain

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Jagged

Jagged

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
One Second

One Second

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Flee

Flee

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Julia

Julia

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Charlotte

Charlotte

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Desperate Hour

The Desperate Hour

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Rescue

The Rescue

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dashcam

Dashcam

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Jagged

Jagged

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Encounter

Encounter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Blue Bayou

Blue Bayou

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Electrical Life of Louis Wain

The Electrical Life of Louis Wain

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Benediction

Benediction

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Desperate Hour

The Desperate Hour

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Julia

Julia

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Encounter

Encounter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Jockey

Jockey

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Mothering Sunday

Mothering Sunday

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry