Sort by
  • Smile

    ★★★

  • Satanic Hispanics

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • H4Z4RD

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Iké Boys

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Family Dinner

    ★★★½

  • Huesera

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

  • Elvis

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Hunt

    ★★★★

  • Final Cut

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Prank

    ★★★

  • Soft & Quiet

    ★★★★½

  • Linoleum

    ★★★★½

  • The Cellar

    ★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Nanny

    ★★½

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★½

  • Breaking

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Black Friday

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Bingo Hell

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★