• The Task

    ★★★★½

  • Lynch: A History

    ★★★★★

  • Demonlover

    ★★★

  • Vanya on 42nd Street

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★

  • Ad Astra

    ★★½

  • Rebels of the Neon God

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★★