Zach has logged 20 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dope

Dope

2015
×
★★★★
Edit this entry  
23
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fyre

Fyre

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Split

Split

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★★
Edit this entry  
05
mid90s

mid90s

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Old Man & the Gun

The Old Man & the Gun

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry