Sort by
  • The Flash

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Young. Wild. Free.

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★★★

  • Eileen

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Fairyland

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Magazine Dreams

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • Radical

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★½

  • The Pod Generation

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Emancipation

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½