Zach Pope has logged 35 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Black as Night

Black as Night

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Copshop

Copshop

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Nightbooks

Nightbooks

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Survivor

The Survivor

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Blue Bayou

Blue Bayou

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Desperate Hour

The Desperate Hour

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Electrical Life of Louis Wain

The Electrical Life of Louis Wain

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dashcam

Dashcam

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Aloners

Aloners

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Encounter

Encounter

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hellbound

Hellbound

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Mothering Sunday

Mothering Sunday

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Kate

Kate

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry