Sort by
  • Madame Web

    ½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★★