ZaraGwen has logged 102 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Allegiant

Allegiant

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Insurgent

Insurgent

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Animal Crackers

Animal Crackers

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
28
The Five-Year Engagement

The Five-Year Engagement

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Stranger

The Stranger

2014
×
Read the review Edit this entry  
27
Gods of Egypt

Gods of Egypt

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
26
The Promotion

The Promotion

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Nutty Professor

The Nutty Professor

1996
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Divergent

Divergent

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Action Point

Action Point

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Offspring

Offspring

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Cave

The Cave

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Bruce Almighty

Bruce Almighty

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life

Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life

2003
×
Read the review Edit this entry  
23
The Mummy Returns

The Mummy Returns

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Resident Evil: Extinction

Resident Evil: Extinction

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Legend of Zorro

The Legend of Zorro

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Amores Perros

Amores Perros

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Waiting...

Waiting...

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Astro Boy

Astro Boy

2009
×
½
Edit this entry  
18
The Terminal

The Terminal

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Book of Life

The Book of Life

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
50 First Dates

50 First Dates

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Overboard

Overboard

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Jack & Sarah

Jack & Sarah

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Observe and Report

Observe and Report

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Voodoo Possession

Voodoo Possession

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
15
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Reef

The Reef

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry