• The Adderall Diaries

    ★½

  • The Vigil

    ★★★

  • King Cobra

    ★½

  • Hook

    ★★★½

  • 3000 Miles to Graceland

    ★★½

  • The Old Ways

    ★★½

  • Killing Ground

    ★★★

  • Criminal

    ★½

  • Songbird

    ½

  • Horsemen

    ★½

  • Chronic

    ★★★★

  • The Haunted

    ★½

  • Trust

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Disappearance of Eleanor Rigby: Her

    ★★★★

  • The Disappearance of Eleanor Rigby: Him

    ★★★½

  • Hoodwinked Too! Hood VS. Evil

    ★½