• Benedetta

    ★★★

  • Secrets & Lies

    ★★★★

  • The Offence

    ★★★½

  • Showgirls

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Tomboy

    ★★★★½

  • Magic Mike XXL

    ★★★★½

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • King Richard

    ★★

  • They Live by Night

    ★★★½

  • Ritual

    ★★★

  • Tangerine Reef

    ★★½

  • In the Cut

    ★★★½