RSS feed for zach

zach has rated 187 action films.

  • The General

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Safety Last!

    ★★★★

  • Okja

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Transformers: Dark of the Moon

    ½

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★

  • Transformers

    ★★½

  • Repo Men

    ★½

  • Night at the Museum

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Eragon

    ★½

  • Children of Men

    ★★★★★

  • Destroyer

    ★★½

  • Mandy

    ★★★½