RSS feed for zach

zach has rated 169 family films.

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★★★

  • Home Alone

    ★★★½

  • Snow White and the Seven Dwarfs

    ★★★★½

  • Hocus Pocus

    ★★★½

  • Casper: A Spirited Beginning

    ½

  • Casper

    ★★★

  • Don't Look Under the Bed

    ★½

  • The Wizard of Oz

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★★

  • Back to the Future

    ★★★★

  • Ella Enchanted

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • How the Grinch Stole Christmas!

    ★★★★★

  • Matilda

    ★★★★

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

    ★½

  • Cinderella

    ★★★½