RSS feed for zach

zach has rated 250 romance films.

  • Tie Me Up! Tie Me Down!

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Atlantics

    ★★★

  • Gloria Bell

    ★★★★

  • The Souvenir

    ★★★★

  • Pandora's Box

    ★★★

  • Gone with the Wind

    ★★½

  • The Shop Around the Corner

    ★★★★★

  • Desert Hearts

    ★★½

  • Summer Stock

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Written on the Wind

    ★★★★

  • A Woman of Paris

    ★★½

  • Tropical Malady

    ★★★

  • Safety Last!

    ★★★★

  • The Pirate

    ★★★½

  • Meet Me in St. Louis

    ★★★★★