RSS feed for zach

zach has rated 76 films ★★ .

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • The King of Marvin Gardens

    ★★

  • Bombshell

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • A Simple Favor

    ★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Ella Enchanted

    ★★

  • Gemini

    ★★

  • Filth

    ★★

  • Always Be My Maybe

    ★★

  • Late Night

    ★★

  • Honey Boy

    ★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★

  • The Strange Thing About the Johnsons

    ★★

  • Burnt

    ★★

  • Vice

    ★★

  • Prospect

    ★★

  • Stella's Last Weekend

    ★★