zakary has logged 19 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Despicable Me 3

Despicable Me 3

2017
×
Read the review Edit this entry  
28
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Run the Jewels: [2015] Reading Festival

Run the Jewels: [2015] Reading Festival

2015
×
Edit this entry  
22
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
My Cousin Rachel

My Cousin Rachel

2017
×
★★★
Edit this entry  
14
Tsotsi

Tsotsi

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Amy Schumer: The Leather Special

Amy Schumer: The Leather Special

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Alan Partridge: Alpha Papa

Alan Partridge: Alpha Papa

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Mummy

The Mummy

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

2011
×
★★★
Edit this entry  
09
Transformers

Transformers

2007
×
★★★★
Edit this entry  
07
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry