zakary has logged 22 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Eagle vs Shark

Eagle vs Shark

2007
×
★★
Edit this entry  
20
Boy

Boy

2010
×
★★★
Edit this entry  
20
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Leatherface

Leatherface

2017
×
Read the review Edit this entry  
08
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Flatliners

Flatliners

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry