zakary has logged 32 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Jack Reacher

Jack Reacher

2012
×
★★
Edit this entry  
28
American Made

American Made

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Split

Split

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
KSI: Can't Lose

KSI: Can't Lose

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Baywatch

Baywatch

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Karate Kid

The Karate Kid

2010
×
★½
Edit this entry  
19
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jack-Jack Attack

Jack-Jack Attack

2005
×
★★★★
Edit this entry  
19
Tangled

Tangled

2010
×
★★★½
Edit this entry  
18
Monster House

Monster House

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
18
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bao

Bao

2018
×
★½
Read prior review Edit this entry  
14
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Bao

Bao

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★★½
Edit this entry  
07
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Gunfighter

The Gunfighter

2014
×
★★★★
Edit this entry  
06
About a Girl

About a Girl

2001
×
★★★
Edit this entry  
05
High Maintenance

High Maintenance

2006
×
★★
Edit this entry  
05
Pitch Black Heist

Pitch Black Heist

2011
×
★★★★
Edit this entry  
04
Wasp

Wasp

2003
×
★★★
Edit this entry  
04
Curfew

Curfew

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry