• Pièce touchée

    ★★★½

  • Love

    ★★½

  • The Hand

    ★★

  • Moucle's Island

    ★★★★

  • Subdued

    ★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Square

    ★★

  • Somebody

  • I Stand Alone

    ★★★½

  • L'Argent

    ★★★½

  • Le dormeur

    ★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★½

  • Mouchette

    ★★★★

  • Pola X

    ★★★½

  • The Lovers on the Bridge

    ★★★★½

  • Boy Meets Girl

    ★★★★

  • Au Hasard Balthazar

    ★★★★½

  • Hinterlands

    ★★★½