Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★½