Sort by
  • Uncharted

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Cruella

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

  • Enola Holmes

  • Monday

    ★★

  • The Devil All the Time

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • After We Collided

  • Work It

  • The Kissing Booth 2

  • Normal People

    ★★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • Onward

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

  • Sonic the Hedgehog

  • Dolittle

  • Little Women

  • Spies in Disguise

  • Charlie's Angels

  • Last Christmas

  • Peter's To-Do List

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

  • Hustlers

  • The King

  • Joker

  • It Chapter Two

  • A Rainy Day in New York

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Spider-Man: Far from Home

  • Dark Phoenix

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Hustle

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Someone Great

  • After

  • Five Feet Apart

  • Booksmart

  • Captain Marvel

  • Isn't It Romantic

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Instant Family

  • Bird Box

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald